.

.

Алипис Кујна Организација Чистење Материјали Организатор чистење материјали организатор четка виси куки ѕид монтирани метла организатор Метла И Четка Перење Соб

Алипис Кујна Организација Чистење Материјали Организатор чистење материјали организатор четка виси куки ѕид монтирани метла организатор

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Организатори На Алатки за Монтирање на ѕид : Изработени од висококвалитетен простор алуминиумски материјал, кој е отпорен, отпорен на влага и водоотпорен, може да трае неколку години Држач За Џогер за Виси Метла : Погоден За виси метла, џогер, гребло, алат и сл. Добра алатка за одржување на вашиот дом чист и организиран. Закачалка за Градинарски Алат : Погодна За предмети со столбови, како што се џогери, метли, чадори итн. Закачалка за Складирање на плакарот : куката е издржлива и корисна, тврда структура, мала тежина и лесна за инсталирање на вашето живеалиште. Гаража Метла Четка Организатор : Клип може да произведе многу зафат на џогери, метли или други алатки. Список на пакети 1 х Карактеристики На решетката За џогер-Помогнете да го средите вашиот дом, многу погоден за гаража, градина, кујна, перална, канцеларија. - Закачалката има носивост, која е лесна за инсталирање и откачување. - Материјал : Вселенски алуминиум, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ - Изработени од вселенски алуминиумски материјал од висока класа, кој е - отпорен, отпорен на влага и водоотпорен, може да трае неколку години. - Клипот може да произведе многу зафат на џогери, метли или други алатки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката