.

.

ГЛДС Случај за iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max, Rhinestone 3D Пеперутка Врежана Магнетна Затворач Држач Паричник Телефон Случај Шокпроф Тпу Внатрешна Школка, Розова, 13pro max 6.7

ГЛДС Случај за iPhone 13/13 Pro/13 Pro Max, Rhinestone 3D Пеперутка Врежана Магнетна Затворач Држач Паричник Телефон Случај Шокпроф Тпу Внатрешна

Оценка на стоката:

DEN 831.84
Достапност
Производот е достапен

Компатибилност : Случај За Iphone 13/13 Pro/13 Pro Max Ве молиме проверете го моделот на вашиот мобилен телефон пред да го купите и проверете дали го имате точниот број на моделот. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Комбинирајќи луксузни бисери, 3д дијамантска пеперутка со пенливи елементи, сјајната обвивка ќе ја задржи крајната блескава засекогаш, правејќи го вашиот уред да изгледа убаво и модерно за да го покаже вашиот уникатен вкус. ФУНКЦИЈА НА ПАРИЧНИКОТ : мултифункционалната обвивка вклучува 2 слотови за картички и 1 џеб за готовина, што ви овозможува да ги чувате вашите основни картички и готовина безбедни, за најдобри перформанси, ве молиме вметнете само 1 картичка по слот за картичка. МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : случај дизајниран со магнетно затворање за безбедност За да го држите затворен, Избегнувајте неможност за затворање и искривување на феноменот на покривање и да ги чувате вашите скапоцености постојано безбедни. Повеќе ПЕРСПЕКТИВИ : флип кожената футрола може лесно да се префрли на која било позиција, служејќи како стенд-ап функција, нуди практично гледање филмови без раце или видео состанок, со својата вградена функција за стоење. Случај За Iphone 13/13 Pro/13 Pro Max, Премиум Гроздобер pu Кожа Магнетни паричник случај Со Kickstand Картичка Носителот Слотови Shockproof Tpu Внатрешна Школка зошто да ги купите нашите случаи?Изработена од врвна кожа и мек ТПУ, завршена со најквалитетна изработка, куќиштето за паричник е совршено за вашиот телефон, лесно се инсталира или отстранува, удобно на допир и пријатно за очите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката