.

.

Декоративни Цветови Од Цреша Се Појавуваат Пречки за Перење Алишта Со Капак Преклоплива Корпа За Складирање Склопувачка Торба За Перење Алишта За Излети За Патува

Декоративни Цветови Од Цреша Се Појавуваат Пречки за Перење Алишта Со Капак Преклоплива Корпа За Складирање Склопувачка Торба За Перење

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

€ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА : поп-ап пречка за перење е 15, 7х15, 7х18, 5 во кога е исправена и 15, 7х15, 7х2 во кога се намалува Неговата големина може многу да ви заштеди простор, особено погоден за места со ограничен простор, како што се мали станови, студентски дом итн. ●МАТЕРИЈАЛ● : скокачката пречка за перење е изработена од 210 облоги и висококвалитетна челична жица. Дното е цврсто, не е лесно за кинење или оштетување и издржливо. Челичната жица ја прави корпата не лесно деформирана и флексибилно се намалува. Questares q : pop-up пречка за перење усвојува цврста пружинска структура. Има целосен капак на патент, кој е запечатувачки и отпорен на прашина и армирани рачки за лесно носење. `+Прилика : Поп-ап пречка за перење алишта е многу погодна за перење соба, кампување, пикник, тревник, градина, плажа, стан, студентски дом, студентски дом, хотел, итн. Тоа може да биде чување валкана облека, играчки и спортски производи. Погоден за внатрешни и надворешни работи. ●ЧИСТА : ве Молиме, не миете машина, не избелувајте, не исушете ја и исушете ја. Оставете го да се исуши природно. 7х15, 7х2 Во Материјал : 210 Карактеристики на поставата : Цврста пружинска конструкција со висококвалитетна челична жица, полн капак на патент, армирани рачки За лесно носење зошто да ја изберете нашата поп-ап пречка за перење? Нашиот скокачки попречувач е идеална големина за ви заштедува простор. Изработена е од 210 облоги кои се цврсти и издржливи и не грижете се за кинење и оштетување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката