.

.

Јиванго Лупа За Читање Hd Лупа-Рачен Лупа Со Големи Леќи Со Led Светилка 10x Hd 20x Стар Часовник За Читање Пренослив Огледало За Проширување Лупа За Глава

Јиванго Лупа За Читање Hd Лупа-Рачен Лупа Со Големи Леќи Со Led Светилка 10x Hd 20x Стар Часовник За Читање Пренослив Огледало За Проширување

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Лупа користете премиум оптички објектив, ова лупа со голема моќност може да им помогне на корисниците јасно да читаат ситни зборови, слика и работи ▷Со предводени Светла, Можете да Ги Користите во текот На ноќта. ▷Висока дефиниција 10 X Примарно Огледало 20x Зголемување НА ПОД Огледалото, Оптичка Леќа, Силна Отпорност На Гребење, Може Да Прикаже Висококвалитетни Слики Без Изобличување. ▷Удобна Рачка comfortableономска Рачка За деца, Возрасни, Постари Лица, Ентузијасти И професионалци. ▷Мала тежина производот е Рамномерно Пондериран И не покажува Знаци На Замор При Продолжена Употреба. Објективот за зголемување е совршен за истражување на студентско поле, идентификација на накит, печатење и производство, читање на постари лица, античко ценење.▷☞◁Име на производ : Led Зголемувачот▷☞◁лупа Тип : Рачни Hd Зголемувачот▷☞◁Материјал : Авијација Алуминиум▷☞◁Леќа Тип : K9 Оптичка Леќа▷☞◁Светлосен Извор : 12 Супер Led Светла (Силни и Слаби Две Брзина Switch)▷☞◁Зголемување : За 10 X Примарното Огледало, 20 X на Средно Огледало (Кој и да е Вистински)▷☞◁Дијаметар : Главното Огледало 90 Mm, Средно Огледало 20 Mm▷☞◁вкупна Должина : 240 Mm▷☞◁Нето-Износ : 265 G▷☞◁Моќ : Два 5 Батерии (Не се Вклучени, Ќе Треба да се Купи го Тоа Сами)На Вашите баби и Дедовци, откако Ќе Им Даде на Овие Зголемена Очила, Вашиот Постари Роднини Со слаб Вид Ќе Решетки Целосно Те Фалат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката