.

.

Тим Поврзано Хоби Рк Делови За Возила РК Хоби

Тим Поврзано Хоби Рк Делови За Возила РК Хоби

Оценка на стоката:

DEN 1532.80
Достапност
Производот е достапен

Овој производ е направен од висококвалитетни материјали и е дизајниран за трајни перформанси Користете Тимски Поврзани делови За замена На Акции и Фабрички Тимови за да извлечете максимум од Возилата Поврзани со Вашиот Тим. Ова е за употреба НА рк производи, консултирајте се со упатството за вашиот корисник за точни делови огласи. Тим Поврзани 8658 RC10 F6 Камбер И Кастер Чаури. Тимот Поврзан е Во првите редови на трките со хоби-автомобили од 1965 година. Од своите скромни почетоци со неколку делови за слот-автомобил до денес, Тимот Поврзан прерасна во дизајнирање и испорака на илјадници радио-контролни автомобили и делови до продавници за хоби ширум светот. Тимот Поврзан е лидер во индустријата во натпреварувачки возила на ниво на трка во различни големини, кои се движат од минимална скала 1 : 18 до сериозни машини со нитро-грмотевици 1 : 8. Нашите возила се возат на пат и надвор од патот и се напојуваат со електрични мотори и нитро мотори. Нашите понуди за победа на трката вклучуваат кабриолет, туристички автомобили, камиони чудовишта и камиони со краток курс со реален изглед. Тим Асошиејтед раководи со внатрешен персонал за истражување и развој на нашите сопствени производи за радио-контрола поврзани со трката. Нашите талентирани инженери-многу остварени тркачи-ги носат своите години солидно тркачко искуство за дизајнирање автомобили кои ќе се натпреваруваат на највисоко ниво на конкуренција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката