.

.

Вознемиреност приказна 4 во 1 Детски Ранец Комплети За Книжарници За Диносауруси Со Торба За Ручек Кутија За Моливи Училишна Торба За Тинејџерки Момчиња Основно Пр?

Вознемиреност приказна 4 во 1 Детски Ранец Комплети За Книжарници За Диносауруси Со Торба За Ручек Кутија За Моливи Училишна Торба За Тинејџерки

Оценка на стоката:

DEN 735.84
Достапност
Производот е достапен

РАНЕЦ : Погоден за деца од 5-19 години, издржлив полиестер ОД 300Д;11 "л х 17,3" Х 5,1 " Д (44х28х13см), 1* големи компатменти, џеб од две странични мрежи ТОРБА ЗА РУЧЕК : Полиестерски Материјал За Обложување, ЕВА+ПЕ памук, 7,48 инчи (Л)x3, 14 инчи (W)x9, 84 инчи (Ж),, изолирана кутија за ручек со Џеб За Држач за мини Шишиња. МОЛИВ СЛУЧАЈ : 8. 6 Lx1, 7 Wx4, 3 H инчи, може да се користи како молив,козметичка торба,монети торба,итн. Погоден за училиште, канцеларија, патување и така натаму. РАКАВ ЗА ШИШЕ СО ВОДА : 9,5 х 9,5 26 СМ, вклопете 500мл/750мл/1000мл чаша, Носач На Шишиња За Шишиња Со Неопренови Изолирани Со Вода. ПРИЛАГОДЕНО : Персонализиран пакет за грб 4 Во 1 Ранец За Жени Тинејџерски Млади, најдобар подарок за деца од основно училиште/основци/деца/унисекс тинејџери на училиште,на отворено,спорт,пешачење и секоја секојдневна употреба. Детски Ранец Училишна Торба Поставена Со Торби За Ручек и Кутија За Моливи,Ракав За Шише Со Вода, Персонализиран ранец,Совршена големина за деца од основно училиште / унисекс-деца / унисекс-тинејџери / основци.Секојдневен Лесен стил кој се користи за училиште, спортско патување на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката