.

.

6400мах Замена На Батеријата ЗА ТРИМБЛ ЕГЛ-ФИН2ЈАФ.00 М3 ЕГЛ-ФИН2ГЕБ-00 номад 1050 ЕГЛ-ФИП3ХЕД-00 НМДАГИ-121-00 108571-00 53708-00 53708-ПРН 890-0084 890-0084-ХХК 990651-004277 993251-МОЈ

6400мах Замена На Батеријата ЗА ТРИМБЛ ЕГЛ-ФИН2ЈАФ.00 М3 ЕГЛ-ФИН2ГЕБ-00 номад 1050 ЕГЛ-ФИП3ХЕД-00 НМДАГИ-121-00 108571-00 53708-00 53708-ПРН

Оценка на стоката:

DEN 611.52
Достапност
Производот е достапен

Тип на батерија : Ли-јон, Напон : 37 V, Капацитет : 6400m Ah, WH : 23. Компатибилни Модели : ЕГЛ-ФИН2ЈАФ.00 М3 ЕГЛ-ФИН2ГЕБ-00 номад 1050 ЕГЛ-ФИП3ХЕД-00 НМДАГИ-121-00. П/Н : 108571-00 53708-00 53708-ПРН 890-0084 890-0084-ХХК 990651-004277 993251-МОЈ. СЕРТИФИЦИРАН СО UN38. 3, MSDS, ISO9001, Ro HS, CE. Целосна Наплата или Бесплатна Замена без Причина за 60 Дена. Ние сме професионален снабдувач на батерии. Нудиме повеќе од 10.000 видови батерии, снабдуваме висококвалитетни батерии за дигитални фотоапарати, камери, PDA, mp3 плеери, преносни Двд-А, книги и лаптопи, GPS, Мобилни / Мобилни телефони и други квалитетни производи, во речиси секое поле. - Компатибилен Бренд : Тримбл-Компатибилни Модели : ЕГЛ-ФИН2ЈАФ.00М3ЕГЛ-ФИН2ГЕБ-00номад 1050ЕГЛ-ФИП3ХЕД-00НМДАГИ-121-00- Дел Број : 108571-0053708-0053708-ПРН890-0084890-0084-XXQ990651-004277993251-MYACCAA-101egl-Z1006 Tips Пред Купувањето ве Молиме внимателно потврдете ги компатибилните модели и бројот на делот од батеријата пред да го купите. Секое прашање, ве молиме испратете ни е-пошта. ние ќе ви дадеме професионални предлози.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката