.

.

Камко Поп-А-Торба Пластична Кеса Закачалка-Уредно Монтирајте И Повторно Користете Пластични Кеси За Намирници, Лесно Организирајте И Зачувајте Простор Во Вашата К

Камко Поп-А-Торба Пластична Кеса Закачалка-Уредно Монтирајте И Повторно Користете Пластични Кеси За Намирници, Лесно Организирајте И

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Создава корпа за отпад со повторно користење на пластичните кеси за намирници Вклучува двострана лента за лесна инсталација. Вклучува 2 закачалки. Создава корпа за отпад со повторно користење на пластичните кеси за намирници. Заштедете пари со повторно користење пластична кеса за намирници наспроти купување кеси за ѓубре. Вклучува двострана лента за лесна инсталација. Вклучува 2 закачалки. Тип на вклопување : Универзално Вклопување. Camco RV Поп-А-Торба Закачалки продавници намирници кеси, ѓубре кеси и фен листови ефикасно. Држач за пластична кеса / диспензерот лесно се монтира на ѕид или внатре во кабинетот со завртки или двострана лента. Држи до 25 кеси за намирници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката