.

.

Идеалиј Плажа Палма Зајдисонце Печатење Со Фиока На Вратата На Черепот Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујнски Кабинет Облекување Маса

Идеалиј Плажа Палма Зајдисонце Печатење Со Фиока На Вратата На Черепот Повлечете Рачка Мебел Декорација За Кујнски Кабинет Облекување

Оценка на стоката:

DEN 287.84
Достапност
Производот е достапен

Апс Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло. Големина : [Копче На Вратата]-3,5евизија 2,8 СМ/1,38€1,10 ИНЧИ. [Завртка]-0,4 € 2,5 СМ. Лесен за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка. Погоден за кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Материјал За Рачка За Влечење Фиоки : СТОМАЧНИ + Стакло со живописно печатење, нашата рачка на копчето за фиоки има магичен ефект во украсувањето и додава бои за вашиот простор. Лесна за инсталирање : секоја рачка е испорачана со фитинг завртка Погодна За кабинет, фиока, гради, корпа, комода, шкаф, итн. Пакетот вклучува : 4 Х рачка на копчето за фиоки 4 X завртка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката