.

.

Капитално Осветлување 330318иг Џулијан Крајбрежен Стил Јасен Органски Брановиден Стаклен Приврзок За Купола, 1-Лесен 100 Вати, 16 H x 14 W, Сиво Перење/Железна Свила

Капитално Осветлување 330318иг Џулијан Крајбрежен Стил Јасен Органски Брановиден Стаклен Приврзок За Купола, 1-Лесен 100 Вати, 16

Оценка на стоката:

DEN 1551.84
Достапност
Производот е достапен

ЈУЛИЈАНСКИ ПРИВРЗОК СВЕТЛОСНИ ДИМЕНЗИИ : 15,5" Висока (141,5 "Максимална Прилагодлива Висина) x 14" Широк; Крошна : 5 "W x 5" L x 0,75 " H; Тежина : 9,50 фунти ПРИКЛУЧОК ЗА СРЕДНО ОСНОВНО СВЕТЛО : Средна База На Сијалица Од 100 Вати(и), Не Вклучува Сијалица (и); Приклучок Е26 Компатибилен со Блескаво, CFL, Халоген или LED Сијалица(и), Затемнување Со Целосен Опсег Кога Се Користи Со Затемнета Сијалица(и) и Прекинувач За Затемнување. ИНСТАЛАЦИЈА : Хардвер За Монтирање На Тела На Постоечка Вклучена Разводна Кутија (Разводна Кутија Не Е Вклучена). Ул Одобрени ЗА СУВИ Локации. АПЛИКАЦИЈА : Совршена За употреба во ходникот/Скалите, Фоајето/Влезот, Кујната, Домашната Канцеларија, Трпезаријата, Дневната Соба, Спалната Соба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката