.

.

5 ПАРЧИЊА Бела 3/8 Конец Женски Притисни Директно Цевка За Вода Брзо Поврзување Конектор За Обратна Осмоза

5 ПАРЧИЊА Бела 3/8 Конец Женски Притисни Директно Цевка За Вода Брзо Поврзување Конектор За Обратна Осмоза

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Мала Тежина, Лесна Инсталација и истовар Апликации : Аплицирајте За Систем За Вода Со Обратна Осмоза И Домување Во Филтри ЗА Линии ИТН. Женска Големина На Конец : 3/8" ПТ / 15,3 п.Забелешка : ве Молиме потврдете ја големината пред да платите. 100% Нова, Никогаш Не Користена Мала тежина, лесна за вчитување и растоварање Мала отпорност На Флуидност Апликации : Нанесете На Системот За Вода Со Обратна Осмоза и Куќиштето Во Филтри ЗА Линии ИТН Цевка О. : 3/8" Женска Големина На Конец : 3/8" ПТ / 15,3?.Материјал од 3мм : Пластична Боја : Боја : Вклучен Е Бел Пакет : 5 ПАРЧИЊА Брз Конектор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката