.

.

uxcell 8mmx200mm Со Голема Брзина Челик Машина Жлеб Алатка Струг Барови Сребрен Тон Тон

uxcell 8mmx200mm Со Голема Брзина Челик Машина Жлеб Алатка Струг Барови Сребрен Тон Тон

Оценка на стоката:

DEN 1119.68
Достапност
Производот е достапен

Име на производот : Тркалезна Прачка Струг Алатка; Материјал : ХСС(Челик Со Голема Брзина) Боја : Сребрена сива;Дијаметар : 8мм/ 0,31". Вкупна Должина : 200мм/ 7. Пакет Содржина : 1 х Круг Прачка Струг Алатка. Опис : Се Користи За вртење, здодевно, Жлебување итн. Изработени од хсс издржлив материјал.Аплицирајте за резба челик, железо, бакар, алуминиумски материјал. Се користи како автоматски цпу струг дупчалка.Широко се применува на процесот на автоматскиот струг, гравер и.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката