.

.

3дроза Скршен Човечки Череп Во Стил На Тетоважа Сино Мастило-Плочки

3дроза Скршен Човечки Череп Во Стил На Тетоважа Сино Мастило-Плочки

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1/4 D градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Скршен Човечки Череп Во Стил На Тетоважа Сината Плочка Со Мастило е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката