.

.

Надградена Замена За Производител На Удобност Печка Паметен Вентил За Гас 1013351

Надградена Замена За Производител На Удобност Печка Паметен Вентил За Гас 1013351

Оценка на стоката:

DEN 1091.20
Достапност
Производот е достапен

Ова е Сосема Нов Надграден Паметен Вентил За Гас За Печка Од Мед Работи на 24 волти. Овој вентил доаѓа со упатства и целиот хардвер што можеби ќе треба или не треба да го инсталирате!. Ова е Сосема Нов Надграден Паметен Вентил За Гас За Печка Од Мед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката