.

.

Small Backpack For School Girls Boys Aesthetic Lightweight Travel Daypack Simple Cute Backpack For Women Men Waterproof College High School Bookbag Fit 14 Inch Laptop With USB charging port,Светло Сина

Small Backpack For School Girls Boys Aesthetic Lightweight Travel Daypack Simple Cute Backpack For Women Men Waterproof College High School Bookbag Fit 14 Inch Laptop With USB charging port,Светло

Оценка на стоката:

DEN 367.84
Достапност
Производот е достапен

Водоотпорна ткаенина УСБ-интерфејс и прегради за лаптоп. Џеб против кражба и привезок против загуба. ●Лесен ранец со голем капацитет со повеќе џебови ● оваа лесна торба за книги има две прегради, два странични џебови, преден џеб и џеб против кражба што може да собере 8 до 20 книги или списанија, слушалки, чаши за вода, чадори и други предмети. Главниот оддел има и мултифункционални џебови кои можат да складираат различни предмети како што се мобилни телефони, енергетски банки, таблети и автобуски карти. ●USB порта}овој backетски лесен ранец за патување има USB кабел и надворешна USB порта за лесно полнење на вашиот телефон. Не треба да вадите банка за напојување, само ставете ја сопствената банка за напојување во торбата и поврзете ја СО УСБ-кабел. ●Џеб против кражба и удобен ремен за рамо ● ременот за рамо на едноставниот симпатичен училишен ранец е мек и удобен, а во задниот дел има џеб против кражба за лесен пристап и безбедност. ●Оддел за лаптопи ● најголемата преграда на ранецот за патување содржи преграда за лаптоп со сунѓерести влошки за заштита на вашиот лаптоп и одговара на 14-инчни лаптопи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката