.

.

Уникатен Цврст Правоаголен Пластичен Капак На Масата, 54 х 108, Сончогледово Жолто

Уникатен Цврст Правоаголен Пластичен Капак На Масата, 54 х 108, Сончогледово Жолто

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 цврст правоаголен пластичен капак на масата-54 "х 108" ЗАДЕБЕЛЕНА БОЈА : Обојте ја поставката на вашата маса со овој капак што има смела и обична боја на сончогледово жолта боја. За сите ПРИЛИКИ : оваа покривка на масата е во ред да се користи за родендени, забави, собири, празници, свадби, домашна употреба и други специјални настани и прилики. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Изработен од пластичен материјал со одличен квалитет кој лесно ќе ја заштити масата од гребнатини, трошки и повремени излевања. ШИРОКИ БОИ : оваа покривка на масата има широк спектар на бои што можат да изберат. Осветлете ја вашата маса за забави со нашата весела пластична жолта покривка на масата. Овој жолт чаршав е пригоден начин да ја заштитите вашата маса од дамки и излевања додека додавате сончев зрак во вашата специјална пригода. Топол и победнички избор за роденденска забава, летно готвење, туш за бебиња или велигденски бранч, овој чаршав за еднократна употреба ќе го направи чистењето по забавата ветре. Координирајте се со други украси за жолти забави и резерви за забави за прослава преполна со расположение.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката