.

.

Гармин 7-Инчен Вшмукување чаша без Монтирање На Единицата

Гармин 7-Инчен Вшмукување чаша без Монтирање На Единицата

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

Компатибилен со 2013 гармин Нуви 7" производи (Нуви 2757ЛМ, 2797ЛМТ) Полесна навигација. Едноставно вшмукување на монтирање на шофершајбната. Димензии на пакетот : 17.89 W (сантиметри). Пристапете до вашиот компатибилен уред за полесна навигација во вашето возило. Едноставно вшмукување на монтирање на шофершајбната или било која мазна, рамна површина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката