.

.

Знаме На Судан Божиќна Капа Мажи Жени Забава Обезбедува Унисекс Капи За Новогодишни Капи За Забави

Знаме На Судан Божиќна Капа Мажи Жени Забава Обезбедува Унисекс Капи За Новогодишни Капи За Забави

Оценка на стоката:

DEN 220.80
Достапност
Производот е достапен

Божиќната Капа Е Совршена За Повеќето Возрасни/Постари Жени И Мажи, Суштинска Декорација За Божиќ И Нова Година Дедо Мраз Шапка Носи Убава Атмосфера Во Божиќ, Која Оставајќи Топло Сеќавање На Божиќ Секоја Година Со Оваа Дедо Мраз Шапка Снимање Семејни Фотографии. Изработена Од Висококвалитетна Кадифена Ткаенина За Да Обезбеди Долгорочна Употреба, Може Да Ја Задржи Бојата Светла И Долготрајна Без Да Избледи. Дното Е Споено Со Мека И Мека Крпа, Мека, Лесна И Тактилна, Извонредна Изработка И Висококвалитетни Материјали, Одличен Додаток За Празнични Божиќни Забави Со Костими! И Може Да Се Користи Со Години! Опремен Со Три Режими На Лед Трепкачки Светла (Брзо Трепкање, Бавно Трепкање, Без Трепкање), Лесен За Ракување, Копчето На Батеријата Може Да Се Вклучува И Исклучува. Божиќните Капи Се Погодни За Божиќ, Ноќта На Вештерките, Косплеј, Годишна Церемонија, Активности Во Заедницата, Сценски Перформанси, Празнична Забава, Училишни Настани, Па Дури И За Продажба, Промоција Итн., Лесно Создаваат Пријатна И Радосна Атмосфера. Среќен Божиќ На Сите Вас-Божиќ Е Најважниот Празник За Нас. И Возрасните И Децата Со Нетрпение Го Очекуваат Овој Ден. Возрасната Капа На Дедо Мраз Е Многу Погодна За Семејство Да Фотографира Заедно И Да Остави Убави И Топли Спомени. Божиќната Капа Е Исто Така Одлични Подароци За Пријателите И Семејствата. Велејќи : "Среќен Божиќ!". 1 Пакување, Капа Уста Кругот Е Бел Кадифен, Меур Врвот Со Бела Кадифен Топка. Вградено Одвојливо Светло За Трепкање На Лер (Отстранете Го Парчето За Изолација Може Да Се Користи). Машина За Миење Раце Што Може Да Се Пере (Забелешка : Лед Светлото Треба Да Се Отстрани Пред Чистење). Тоа Е Идеален Избор За Подарок. Можете Да Му Дадете На Вашиот Партнер, Пријатели, Семејство, Колеги, Соученици И Соседи Прекрасната Божиќна Капа Како Празничен Подарок За Божиќ За Да Ја Покажете Вашата Грижа И Да Ја Подобрите Вашата Врска.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката