.

.

FXLYMR Лупа, Едукативни, Истражувачки, Две Led Светла Без Рамка Отворени 90Mm Акрилни Леќи Со Читање На Светилки

FXLYMR Лупа, Едукативни, Истражувачки, Две Led Светла Без Рамка Отворени 90Mm Акрилни Леќи Со Читање На Светилки

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Леќи : Оптички Леќи Со Висока Дефиниција, Отпорни На Гребење, Јасни Слики Ултра Лесна Рачка : Ergономска Рачка, Мала Тежина, Нелизгање, Удобно Држење, Долготрајна Употреба, Не Е Лесно Да Се Чувствувате Уморни, ќе Ви се Допадне. Функција : Професионална Оптичка Леќа, Висока Преносливост На Светлина, Висок Индекс на Рефракција, Стабилни Физички и Хемиски Својства, Мал Коефициент На Дисперзија, Без Нарушување на Сликата, За Очите. Предност : Може Да Се Носи со Вас, Лупа За Одење, Мала Големина, Лесна За Чување, Погодна за Употреба и Складирање. Опсег : Читање Книги, Читање Весници, Списанија, Студентски Патувања На Терен, Идентификација На Накит, Инспекција и Одржување, Набудување На Терен, Печати за Гледање, Шишиња Со Лекови, Хоби и Колекции. Ве молиме Прочитајте Го Производот Описно. Пред Да Купите, Ве Молиме Испратете Ми Е-Пошта Ако Имате Какви било Прашања, Благодарам Продадено Директно Од Производителот, Квалитетот и Безбедноста Име На Производот : Материјал За Зголемување : Стомачни Мускули, Акрилна Тежина на Леќата : 100гр (Вклучувајќи Пакување)Големина На Објективот : Голема леќа 90мм, Мала Леќа 20ммпроизвод Големина : 225*90*22 (См)Сооднос На Производот : 2,5 X, 6xlight Функција : Led Светла (2) Модел На Батерија : 2 Големинаter Батерии (Со цел Да Се Обезбеди Безбедност, Производот Нема Батерија, Ве Молиме Разберете) Овој Производ Продава Само Лупа,А Сликата Не Содржи Други Производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката