.

.

Клајн Алатки 2012 Вртливата Предвремена Кука

Клајн Алатки 2012 Вртливата Предвремена Кука

Оценка на стоката:

DEN 180.80
Достапност
Производот е достапен

Ова НЕ е професионална заштитна кука Не за човечка поддршка. Бронзена вртлива кука за прицврстување направена за употреба на платнени кофи. Максималното безбедно оптоварување е 150 килограми (68 кг). Дизајниран за употреба Со Платнени Кофи На Клајн Алатки. Опис На производот оваа вртлива Кука за Прицврстување е дизајнирана да се користи со Платнени Кофи На Клајн Алатки. Вртливото прицврстување обезбедува сигурна точка за поврзување при подигнување кофи на работното место. Овој вртлив прилеп се продава одделно или можете да купите клајн платнена кофа со веќе прикачениот прилеп. Издржлива конструкција од легура со бронзена завршница. Максималното безбедно оптоварување е 150 килограми (68 кг). Ова НЕ е професионална заштитна кука. Повеќе од 160 години, Клајн Алатките произведуваат врвни квалитетни рачни алатки со професионален степен кои ги испорачуваат перформансите, издржливоста и прецизноста потребни за да се заврши работата правилно. Нашето семејство на инженери, работници и занаетчии продолжуваат да ставаат шест генерации експертиза во секоја алатка што ја создаваме користејќи само најквалитетни материјали, супериорна изработка и одржување на производството што е можно поблиску до дома. Клајн не е само името на нашата компанија, тоа е и нашето семејно име. И бидејќи Ние Сме Американска компанија која е во семејна сопственост и семејство, знаете дека можете да сметате на нас да бидеме тука утре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката