.

.

ЧАШИ ЗА ПИЕЊЕ ФЕРКРАФТ Комплет од 6 Висококвалитетни Чаши 16oz Направени Од Премиум Боросиликатно Стакло, Лесни Чаши За Чаши, стаклени чаши за сите пијалоци, Сода, Сок

ЧАШИ ЗА ПИЕЊЕ ФЕРКРАФТ Комплет од 6 Висококвалитетни Чаши 16oz Направени Од Премиум Боросиликатно Стакло, Лесни Чаши За Чаши, стаклени

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

ПРЕМИУМ БОРОСИЦИКАТНО СТАКЛО : Овие Кристално Чисти Висококвалитетни Очила се направени од Високо Боросилицирано Стакло Отпорно на Топлина, Без бпа, Многу Издржливи и Исклучителна Јасност Високото Боросиликатно стакло е многу потрајно од традиционалното стакло и нема лесно клун, ова е Најбезбедниот и Најздравиот стакларија. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ДИЗАЈН ВО СТИЛ НА НАВОЈ : со тенко стакло и тешка основа, овие висококвалитетни очила се дизајнирани да бидат лесни во раката и лесни за држење, ова добро изработено стакло има дизајн на спирална лента на работ, кој не се лизга и е убав, и лесен на усните. ПОДАРОК, РАЗНОВРСЕН и СОВРШЕН за СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : стилски дизајн на проѕирно стакло со својата мултифункционалност, овие водени тамблери имаат висина и волумен идеално прилагодени за вашите фенси коктели, Како Вода, Млеко, Сок или Мешани чаши за пиење. ВРЕДНОСТ ПОСТАВЕНА СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА И КАПАЦИТЕТ : Комплет од 6 стаклени чаши, мери 3 "дијаметар х 6,3" Ч, секоја има капацитет од 16оз470 мл. ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ, САМО БЕЗБЕДНА РЕШЕТКА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Грижа за очилата За Да се Зголеми Неговиот Животен Век, Се Препорачува Рачно Миење! Вашиот Водич За Стакларија : Секогаш мијте нови очила пред прва употреба рачно миење очила поединечно не натопувајте со други очила За да ја намалите можноста за механички удар Користете соодветен детергент и топла вода со неабразивен сунѓер или крпа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката