.

.

Зимска Снегулка Сина Божиќна Торба За Перење Ранец Тешка Торба За Перење Со Ремени За Рамо Торба За Перење За Перење Алишта И Домашно Складирање

Зимска Снегулка Сина Божиќна Торба За Перење Ранец Тешка Торба За Перење Со Ремени За Рамо Торба За Перење За Перење Алишта И Домашно Складирање

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

[Висококвалитетни Материјали]ранецот за перење е изработен ОД 600д оксфордска ткаенина, издржлив и отпорен на кинењеЗасиленото шиење гарантира дека шевовите нема лесно да се кинат и можат да ја поднесат тежината на вашите секојдневни потреби. [Голем Капацитет]големината од 14,5 х 29,3 инчи е доволно голема за да собере 3 до 4 парчиња облека, што е многу поголемо од обичниот ранец, мала тежина, но издржлив. [Удобен Дизајн]дизајнот На врвката за влечење на џебот ви овозможува брзо складирање на нештата и лесно вадење и вадење; прилагодливи ремени за рамо, погодни за сите видови луѓе, погодни за излегување за перење алишта. [Мултифункционална Употреба]овој ранец за перење е практичен мултифункционален ранец, не само што може да се користи за чување облека, туку може да се користи и како патнички багаж или ранец за кампување.Ранецот може да биде рачен, обесен или назад, така што ќе можете да го користите погодно според различни ситуации. [Преклопен за поставување]овој ранец што може да се преклопи може да се закачи на вратата, бањата, дневната соба, спалната соба, удобен за чување валкана облека, крпи, детски играчки и други работи, заштедувајќи ви простор. Оваа торба за перење ќе биде вашиот најдобар партнер. Светлите отпечатоци можат да ја збогатат вашата соба. Тоа е исто така одличен избор за кампување, туризам, студентски дом, апартмани и простории за перење. ЗАБЕЛЕШКА - оваа торба е 16,7 инчи, проверете дали е погодна за вашите деца пред купувањето.Ве молиме, не ја истиснувајте торбата при чистење. Зошто да го изберете нашиот ранец со Голем капацитет? - Големината на кесата за перење е 14,5" ● 29,3", што е доволно за да се соберат 2~3 парчиња облека.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката