.

.

Планински МАЖИ Повеќенаменски Дупчалки 9 парчиња/Поставете Тркалезно Стебло Вкрстена Електрична Дупчалка За Чекан Карбид Со Две Јами Со Два Слота Дупчалка За Дупч

Планински МАЖИ Повеќенаменски Дупчалки 9 парчиња/Поставете Тркалезно Стебло Вкрстена Електрична Дупчалка За Чекан Карбид Со Две

Оценка на стоката:

DEN 2.00
Достапност
Производот е достапен

Професионални Индустриски Дупчалки, Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржливи Се користи за електрични вежби и машини за дупчење. Погоден за клинкер, бетон, тула, природен или вештачки камен. Материјал : Легура На Карбид. Карактеристики 4 рабови за сечење за тврди ѕидарски материјали. Професионални Алатки Во Индустрискиот Сектор. Само За Професионална Употреба.Опис : Се Користи за електрични вежби и машини за дупчење.Погоден за клинкер, бетон, тула, природен или вештачки камен.Двојна јама двоен слот и тркалезно стебло за ефикасно отстранување на отпадот.Карактеристики 4 рабови за сечење за тврди ѕидарски материјали.Изработен од материјал од легура на карбид, издржлив и цврст.Спецификации : Боја : Сребрен Материјал : Должина На Легура На Карбид : Околу 160мм големина : 5/6/6/8/8/10/12/14/16мм(9 парчиња/сет)Вклучен Пакет : 9 парчиња Вежба Битсноте : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете 1-3 см разлики поради рачно мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката