.

.

Ффекс Зелени Вонземјани Пренослива Рачна Изолирана Торба За Ручек, Погодна За Училиште, Работа, Пикник, Патување

Ффекс Зелени Вонземјани Пренослива Рачна Изолирана Торба За Ручек, Погодна За Училиште, Работа, Пикник, Патување

Оценка на стоката:

DEN 1436.80
Достапност
Производот е достапен

Материјал : Зелена Вонземјани Кутија За Ручек, Изработена Од Висококвалитетна Оксфордска Ткаенина, Задебелен Среден Сендвич И Облога Од Пева За Храна, Силна И Издржлива, Може Да Ја Одржува Храната Топла / Ладна 7-8 Часа Внатрешноста Е Лесна За Чистење, Само Избришете Ги Дамките Од Маснотии Со Крпа. Практичен Простор : Оваа Кутија За Ручек Може Да Ги Задоволи Вашите Оброци, Сендвичи, Закуски И Пијалоци, Тоа Е Торбата За Ручек Што Ви Треба Во Секојдневниот Живот, Не Премногу Голема И Не Премногу Мала. Погоден За Многу Прилики : Едноставната И Стилска Кутија За Ручек Е Погодна За Возрасни, Тинејџери Или Деца На Училишна Возраст. Погодно Е За Работа, Училиште, Излети, Патувања, Кампување Итн. Конструкција На Дизајнот : Еден Главен Џеб Со Мрежест Џеб Со Патент Внатре. Еден Џеб Со Патент Напред. Еден Мрежен Џеб Од Левата Страна со Практичен Ремен За Плетење На Врвот (Долг 25 см) и Предвремено Затворање. Пренослив : Оваа Торба За Ручек Е Доволно Компактна За Да Се Вклопи Во Ранец, Торба За Вежбање Или Патна Торба. Со Отстранлива Рачка На Бравата, Лесно Може Да Се Закачи За Ранци И Куфери. Зелени Вонземјани Пренослива Рачна Изолирана Торба За Ручек, Изработена Од Висококвалитетна Оксфордска Ткаенина, Дебел Среден Сендвич И Облога Од Пева За Храна, Силна И Издржлива, Може Да Ја Одржува Храната Топла / Ладна Со Часови, Нашата Изолирана Торба За Ручек Ќе Ја Одржува Вашата Храна / Пијалок На Оптимална Температура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката