.

.

Како Дојде Толку Доцна Толку Брзо Цитат Мини Двострани Преносни Шминка Огледало Кралицата

Како Дојде Толку Доцна Толку Брзо Цитат Мини Двострани Преносни Шминка Огледало Кралицата

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало. Карактеристика : - Тркалезна форма .;- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .;- Се отвора со две стаклени огледала.;- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.;- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. ;- Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : - Рамка : Премиум нерѓосувачки челик; - Огледало : Стакло. Количина на пакетот : 1 х огледало. Големина : 6,5 см х 6,2 см х 0,8 см (2,6 инчи х 2,4 инчи х 0,3 инчи) Класификација : Огледало Функција : - Тркалезна форма .- Пренослив : дури и одговара на вашиот плик паричник и мали џебови .- Се отвора со две стаклени огледала.- Премиум рамка од нерѓосувачки челик : издржлива и нераскинлива во секојдневната употреба.- Се отвора од 0 до 180 степени, потпрен под секој агол за различни прилики. - Добар избор за подарок за вашите женски пријатели, мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.Материјал : - Рамка : Премиум Нерѓосувачки челик-Огледало : Количина На Стаклен Пакет : 1 х огледало клучни зборови : Огледало,Црвена Лента,Шминка,СИДА,Шминка,ХИВ, џебно огледало,Свесност,Компактно огледало,Солидарност,Рачно огледало,огледало на Маса,Огледало,Симпатична шминка, алатки За Убавина без огледало за да ја измиете вашата шминка? Ова рачно џебно огледало во форма на срце е добар избор за подарок за вашата мајка, љубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката