.

.

ЗКК Круг Мини Пилула Кутија 3 Оддел Медицина Случај Бакар Боја Компас Шема Преносни Медицина Организатор За Внатрешна Отворено Патување Таблети Случаи

ЗКК Круг Мини Пилула Кутија 3 Оддел Медицина Случај Бакар Боја Компас Шема Преносни Медицина Организатор За Внатрешна Отворено Патување Таблети

Оценка на стоката:

DEN 558.56
Достапност
Производот е достапен

Кутија за апчиња За Џеб или Чанта - кутијата за мини апчиња лесно се вклопува во ранецот или џебовите Повеќекратна Употреба - кутија за складирање лекови, исто така, идеална за други мали предмети како бонбони, накит, зачини итн. употреба на складирање. Задебелени и Запечатени-организаторот на апчиња со капсули со задебелен дизајн и добро запечатување. 3 Оддел Медицина Случај-запечатување пластичен контејнер со три прегради за складирање пилула сортирање, практични контејнер кутија. Запознајте Ви Треба - вашите апчиња за рибино масло, витамини и додатоци можат безбедно да се чуваат во овој организатор на пилули. Опис на производот опис ова е сад за складирање апчиња изработен од висококвалитетен легиран материјал за долгорочна издржливост. Пренослива и задебелена просторија за складирање апчиња, практична кутија за диспензерот за лекови. Исто така е многу погоден за други мали предмети, како што се бонбони, накит, зачини итн.Карактеристики боја : Бакарна боја,Шема На Компас .Материјал : бакарна легура.Големина : Прибл.Пакет Вклучувајќи 1 x пилула бокс состојкицкопер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката