.

.

Абразивни Тампон Тркала 3pc 5/6/8 Инчен Мелење Жица Тркала Четка За Полирање Алатка За Агол Мелница, Полирање Алатки

Абразивни Тампон Тркала 3pc 5/6/8 Инчен Мелење Жица Тркала Четка За Полирање Алатка За Агол Мелница, Полирање Алатки

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Издржлив и практичен Добар ефект на полирање, висока ефикасност. Замена за чистење на метална површина, бришење прашина, мелење, бришење прашина, полирање, остатоци од соголување. Количина 1 парчиња. Бришење рампа тампон тркало со висока флексибилност,само-острење,Висока ефикасност мелење, Добра дисипација на топлина. 5/6/8 Инчи Мелење Жица Тркала Четка За Полирање Алаткиспецификација : Материјал Челик Жица Златен Дијаметар 5" 125мм6 "150мм8" 200мммм дебелина 25мм/0,98"жица 0 0,3 мммакс.000 вртежи во минута/миникантитет 1 парчиња карактеристики : Издржлив и практичен.Добар ефект на полирање, висока ефикасност.Замена за чистење на метална површина, бришење прашина, мелење, бришење прашина, полирање, остатоци од соголување.Вклучен пакет : 3 x Жица Тркала Широко се користи во полирање на металургија, машини, лесна индустрија, производи од дрво, мебел, метал, пластика, градежни материјали, автомобили и други индустрии.

Декларирани спецификации

Material Steel Wire:
Color Gold:
Diameter 5'' 125mm:
6'' 150mm:
8'' 200mm:
Thickness 25mm/0.98'':
Wire ∅0.3mm:
Max.R.P.M 6.000 rpm/min:
Quantity 1pcs:
Features:
Durable and practical.:
Good polishing effect, high efficiency.:
Replacement for metal surface cleaning, derusting, grinding, dusting, deburring, polishing, stripping residue.:
Package Included:
3 x Wire Wheel:
Widely used in polishing of metallurgy, machinery, light industry, wood products, furniture, metal, plastic, building materials, automobiles and other industries. :

Комплементите на стоката