.

.

СОЛУСТЕР Лаптоп Адаптер Лаптоп Адаптер ЛАПТОП АДАПТЕР УСБ Центар Мулти - ПОРТ УСБ Центар 4 - Порт Докинг Станица За Телефон Таблет Лаптоп Компјутерски Адаптер Компј

СОЛУСТЕР Лаптоп Адаптер Лаптоп Адаптер ЛАПТОП АДАПТЕР УСБ Центар Мулти - ПОРТ УСБ Центар 4 - Порт Докинг Станица За Телефон Таблет

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Специјален дизајн и во фина изработка најдобрата замена за вашата стара, скршена. Надворешна обвивка од алуминиумска легура, чувство на мазна рака, брза дисипација на топлина, а не за време на раката. Лесно се поврзува со жичен или безжичен глушец/ тастатура, без заостанување, позабавно во сурфање на интернет или игри. Мек, цврст и против кинење кабел и издржлив во употреба. Мала големина, ултра тенка, лесна за носење при излегување или работа. центар за податоци. USB Центар МУЛТИ-Порт USB Центар 4-Порт Докинг Станица За Телефон Таблет Лаптоп Пакет Вклучувајќи 1 x USB центар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката