.

.

Америко 9814-Ка Премиум Винил Маса Покритие, 25 јд. Ролна, Широк 54, Каберне

Америко 9814-Ка Премиум Винил Маса Покритие, 25 јд. Ролна, Широк 54, Каберне

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

10 Мил Печатени Пвц Филм, Ламинирани на 4 Мл Неткаен Со Тапацир Одделение Пена. Лесно за чистење. Издржлив и издржува тешка употреба. Ролна винил чаршав. Лесен за употреба. Индустриско Одделение. Винил ролна крпа за маса за сечење и прилагодување на вашите маси. Овие капаци за винилни маси се направени во Соединетите држави со најдобри материјали. Винил се 10-милион печатени пвц филм ламинирани на 4 мл. по квадратен двор неткаен со тапацир одделение пена. Поминува тест за отпорност на пожар За Државата Калифорнија или Мебел За Дома како што е наведено во нивната регулатива технички куршум Број 117, Дел Е.Стандард За Безбедност На Моторни Возила Број 302 (МВСС302) Комерцијален Стандард за Запаливост. ЦС191-53, класа јас, Нормална Запаливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката