.

.

Баомаин СПСТ Вклучување/Исклучување 2Pin 12V/20a Автомобилски Прекинувач Копче

Баомаин СПСТ Вклучување/Исклучување 2Pin 12V/20a Автомобилски Прекинувач Копче

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Име На Производот : Вклучи Прекинувач Оценка : 12в-20А/2 Пол. Прекинувач Активирање Стил : Рокер. Завртка Дупка : 12мм. Тежина : 23гр; Содржина На Пакетот : 1 х Прекинувач за Вклучување. Овој производ е погоден за професионална употреба на тркачки автомобили, сега веќе се применува на многу универзални автомобили.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката