.

.

ANYUFEI Со високи Перформанси Тврда И Цврста дупчалка 12-200mm Tct Дупчалка За Дупчалка Легура Карбид Кобалт Челик Машина Нерѓосувачки Челик Плоча Железо Метал Сечење Комп

ANYUFEI Со високи Перформанси Тврда И Цврста дупчалка 12-200mm Tct Дупчалка За Дупчалка Легура Карбид Кобалт Челик Машина Нерѓосувачки

Оценка на стоката:

DEN 241.60
Достапност
Производот е достапен

Погоден за прицврстување и дупчење апликации Име на производот : тцт легура дупка видов. Делот на сечилото е изработен од ЛЕГУРА YG10 X, а врвот на забот е формиран од еднократна автоматска мелница за ЦПУ. Ефективна длабочина на производот 25мм. Опсег на примена : квадратна цевка од нерѓосувачки челик и рамна плоча во рамките на 3мм и пластика, леано железо, легура на алуминиум, јаглероден челик во рамките на 25мм. Спецификација : P12mm-p200m. 12-200мм Дупчалка За Дупчалка За Дупчалка Од Карбид Кобалт Челик Машина За Сечење Нерѓосувачки Челик Железо Метал вовед во пила : делот Од Сечилото е изработен од Легура Yg10x, а врвот на забот е формиран од еднократна автоматска мелница за цпу. Ефективна длабочина на производот 25мм. Опсег на примена : квадратна цевка од нерѓосувачки челик и рамна плоча во рамките на 3мм и пластика, леано железо, алуминиумска легура, јаглероден челик во рамките на 25мм.Спецификација : p12mm-p200mm претпазливост за користење на пилата за дупки, следете го тахометарот на дното на страницата со детали. Најдобро е да користите вежба за клупа. Надолната сила не треба да биде преголема.

Декларирани спецификации

p12mm-p200m :

Комплементите на стоката