.

.

YSTARDREAM Кошарка Училиште Торба Ранец Девојки Или Момче, Унисекс Модерен Патент Ранец Училиште Колеџ Лаптоп Торба За Тинејџерки Девојки Студенти Повик Лесен Патувањ?

YSTARDREAM Кошарка Училиште Торба Ранец Девојки Или Момче, Унисекс Модерен Патент Ранец Училиште Колеџ Лаптоп Торба За Тинејџерки Девојки

Оценка на стоката:

DEN 556.80
Достапност
Производот е достапен

МАТЕРИЈАЛ : 600д полиестерска ткаенина Мерење : 28*13*44см/11.32 Инч (Л*В*Ч);Тежина : 0,35 КГ. ОРГАНИЗИРАЈТЕ : детскиот ранец се одликува со главен оддел со затворање со двоен патент;пространа главна преграда за училишни книги,канцелариски материјал,лаптоп, чанта и друга опрема;два странични мрежести џебови од двете страни за шише со вода или чадор; прилагодлив армиран ремен со облога;уникатни ремени за дизајн го олеснуваат притисокот врз рамото. Моден дизајн и Живописно Печатење донесете добро расположение кај децата. Лесниот ранец за рамо што дише е одличен за ученици од основно училиште/унисекс-деца /г момче или девојче во градинка/тинејџери.Погоден за 5-19 години. НЕВЕРОЈАТНИ ДИЗАЈНИ : симпатична,смешно,кул,око-фаќање ,светла боја,новина уникатен печатење,персоналните дизајн, тоа најдобро ќе подарок за вашите деца назад на училиште.Стилските училишни чанти се издржлив и тежок ранец совршен за училиште,патување,спорт,пешачење, кампување,шопинг или секојдневно секојдневно користење. Овие цврсти почетни платнени торбички се Одлични за персонализирани торби за подароци на вашата сакана, родители, наставник, ученик, дури и вие самите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката