.

.

3 Парчиња Ѓеврек Сечење Јасен Акрилен Ѓеврек Држач Ѓеврек Машина За Појадок Кујнски Материјали, Големи Средни Мали

3 Парчиња Ѓеврек Сечење Јасен Акрилен Ѓеврек Држач Ѓеврек Машина За Појадок Кујнски Материјали, Големи Средни Мали

Оценка на стоката:

DEN 319.84
Достапност
Производот е достапен

Содржина на пакетот : ќе добиете 3 држачи за ѓеврек со различни големини како што се околу 9 х 9 х 3,8 см/ 3,5 х 3,5 х 1,5 инчи, 11 х 11 х 4,5 см/ 4,3 х 4,3 х 1,8 инчи и 15 х 15 х 5,2 см/ 5,9 х 5,9 х 2,1 инчи, има доволно големини за да ги задоволите вашите потреби во секојдневниот живот Сигурен и Услужлив : машината за сечење ѓеврек е изработена од квалитетни акрилни материјали со цврста површина, кои лесно не бледнеат, деформираат и кршат, можете да ги користите долго време, згора на тоа, убавите материјали се перат и лесно се мијат со рака. Дизајн на жлеб : нашиот секач за ѓеврек прифаќа дизајн на жлеб, облиците на жлебот одговараат на вашите прсти и лесно се отстрануваат ѓеврекот, практичниот дизајн ви овозможува удобно и практично користење искуство. Заштедете Го Вашиот Простор : акрилниот секач за ѓеврек е јасен што е погодно за да ги проверите предметите внатре, акрилните кутии од 3 ѓевреци може да се наредат и складираат заедно, можете да ги чувате во ормари и други области, тие нема да заземаат премногу простор. Безбедно За вас : има јаз од 7 мм/ 0,3 инчи од двете страни на држачот за ѓеврек за сечење, оваа празнина може да ви помогне да го исечете ѓеврекот, од една страна за да избегнете лизгање на ѓеврекот, од друга страна за да избегнете повреда на рацете, тие се убави помагала за вас во кујната. Карактеристики : Лесен за носење : соодветната големина и малата тежина на машината за тесто од ѓеврек ви се погодни за носење, без разлика дали патувате и одите на пикник, кутијата нема да ви додаде уште еден товар и лесно можете да уживате во храната на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката