.

.

Осалади Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Шупливи Срцето Лажица Вилушка Сребрени Садови Прибор За Вечера Прибор За Јадење Преносни Патување Кампување Прибор За Јадење

Осалади Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Шупливи Срцето Лажица Вилушка Сребрени Садови Прибор За Вечера Прибор За Јадење Преносни Патување

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Со дизајн на рачката за облик на срце и фина изработка, тие се погодни за употреба во домаќинството и како подарок за другите Рачка во форма на срце вилушка со лажица поставена за употреба во домаќинството или како подарок за другите. Комплет За Рамни Садови од Нерѓосувачки Челик, Изработен Од и паметен дизајн, совршен за канцелариски луѓе, пикник, патувања, студенти. Комплет За Рамни Садови од Нерѓосувачки Челик, Убава форма со фина изработка го прави овој комплет за вилушка со лажица за срце одличен подарок за венчавка. Комплет За Садови од Нерѓосувачки Челик, овој комплет за вилушка со лажица е многу корисен и убав, добро е да го извадите надвор и да ги исчистите. Оваа ставка е комплет од 2 парчиња лажица и вилушка, конструиран нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа, издржлив и здрав за секојдневна употреба, безбеден за миење садови. Опис Нерѓосувачки Челик Рамен Сет Шупливи Срцето Лажица Вилушка Сребрени Прибор За Вечера Садови Преносни Патување Кампување Прибор За Јадење Карактеристика На Случаен Стил-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Нерѓосувачки Челик.- Големина : Лажица : 14.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката