.

.

DC 7909 Женски ДО XT90 Машки Конектори Адаптер Поврзете Соларен Панел За Липо Батерии Компатибилна Пренослива Електрана AC200P AC200MAX И Соларен Генератор 1M/3Ft

DC 7909 Женски ДО XT90 Машки Конектори Адаптер Поврзете Соларен Панел За Липо Батерии Компатибилна Пренослива Електрана AC200P AC200MAX

Оценка на стоката:

DEN 301.76
Достапност
Производот е достапен

DC 8mm/DC7909 Женски To XT90 Машки Конектори Адаптер Поврзете Соларен Панел или ac адаптер Полнење Совршено Компатибилен Со AC200 AC200 MAX Пренослива Електрана Реката Липо Батерија Пакет и Соларен Генератор Широка Примена На Jckery 100 Соларен Панел и Gz Boulder 100 Куфер Пренослив Соларен Панел Преклопен Соларен Панел со Dc8 Машки Конектор ЗА Ac200 AC200 MAX Пренослива Електрана. Кога користите двојна адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА AC200 P/AC200 MAX електрана, дополнително ви треба dc7909 женски токст90 машки, а потоа наполнете ја вашата електрана преку кабелот за авијациски приклучок што доаѓа со електраната. Dc7909 ДО XT90 Кабел За Двојна AC Адаптер Полнење.Висококвалитетниот Материјал Обезбедува Пренос во Стабилна Ситуација.14+12вг Кабел Многу Дебел и Издржлив. ДОЛЖИНА : 1М/3фт ДОВОЛНО Гасена За Да Го Поместите Вашиот Соларен Панел. Обезбедуваме 24*7 Пријателска Поддршка за Клиентите и24 месечна Гаранција за Производите. Доколку Има Некаков Проблем, слободно контактирајте не. Спецификации на производот : DC7909 Female До XT90e Male Конектор Соларен Полнеж Cableor Dual AC Адаптер Полнење Должина На Производот : 1m/3ft 14awg Екстра МЕКА ЖИЦА АПЛИКАЦИЈА : АПЛИКАЦИЈА (f) : GZ Болдер 100 Куфер Полнење Соларен Генератор Пренослив Соларен Панел Преклопен Соларен Панел Со Dc7909 Машки Конектор Полнење AC200 P/AC200 MAX Пренослива Електрана Река Липо Батериски Пакет И Соларен Генератор(Преку Кабелот За Авијациски Приклучок Што Доаѓа Со Електраната) Апликација (二) jckery Solarsaga60w 100w Соларен Панел преклопен соларен панел со Dc7909 Машки Конектор Полнење Ac200p/Ac200max Пренослива Електрана РЕКА ЛИПО батерија пакет И Соларен Генератор(ПРЕКУ КАБЕЛОТ ЗА АВИЈАЦИСКИ ПРИКЛУЧОК ШТО ДОАЃА СО Електраната) Апликација (三) : Кога Користите Двојна Адаптер За Наизменична Струја ac200p/Ac200max Електрана, ДОПОЛНИТЕЛНО Ви треба DC7909 ЖЕНСКИ токст90 МАШКИ, А Потоа Наполнете ЈА ВАШАТА ЕЛЕКТРАНА преку Кабелот за Авијациски Приклучок Што Доаѓа Со Електраната Што Е Во Кутијата Dc7909 TOXT90 КАБЕЛ xt90 АДАПТЕР.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката