.

.

Финска Лав Национален Амблем Преклоплива Корпа За Перење Алишта За Перење Ја Попречува Големата Кошница За Организатор На Играчки

Финска Лав Национален Амблем Преклоплива Корпа За Перење Алишта За Перење Ја Попречува Големата Кошница За Организатор На Играчки

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Пречката за перење е изработена од висококвалитетна оксфордска ткаенина Мултифункционалната корпа за перење има голем капацитет и може да собере многу облека. Нашата корпа за складирање има вграден водоотпорен слој, кој има добри водоотпорни перформанси и нема да произведе необичен мирис. Постојат внимателни ремени за раце од двете страни на издржливата корпа за перење, која е цврста и не паѓа, и е лесна за употреба. Оваа мултифункционална пречка за перење усвојува склопувачко тело, кое не ви го зазема просторот и е лесно и лесно за носење. Широк спектар на употреба : може да складира промена на облека, детски играчки, закуски итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката