.

.

Бардес Производи Заштитник На Документи-Литература Еден Џеб 4 1/2 х 9 3/4 Инчи

Бардес Производи Заштитник На Документи-Литература Еден Џеб 4 1/2 х 9 3/4 Инчи

Оценка на стоката:

DEN 299.20
Достапност
Производот е достапен

Покажете ја вашата литература со нашата популарна јакна со еден џеб или со дополнителна карактеристика на џебот за визит-картичка 4 1/2 х 9 3/4 инчи. Покажете ги вашите документи и презентација или продажна литература во нашите популарни, јасни јакни со или без џеб од визит-картичка. Покажете ги вашите документи, презентации, продажна литература и други важни информации во нашите популарни, јасни јакни. Можете да ги нарачате овие заштитници на страници и документи со или без џеб за визит-картичка. Прикажете информации во единечни или близнаци џебови кои се соодветни за различни формати на вашата литература. Сите стилови може да се нарачаат со обоен винил и печатење, или повеќе џебови. Можете дури и да дизајнирате сопствен држач за документи за вашите привлечни проекти и презентации. Забележете кога ќе го истакнете вашиот бренд Во Проѕирен винил со свиленкаста, јасна завршница. Овие држачи за винил сигурно ќе ја покажат вашата најважна литература. Проектот нема да се турка до дното на купот кога ќе се лизнете во проѕирен пластичен ракав. Овие заштитници на документи се одлични за саеми, презентации на клиенти, политика и промотивна литература, картички за стапки, документи за патување и осигурување или дури и важни информации што се обработуваат преку работните станици на вашата компанија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката