.

.

Героткр Торба За Ручек Жени, Кутија За Ручек, Торба За Ручек За Мажи, Мала Торба За Ручек, Изолирана Кутија за Ручек, беспрекорна црвена животинска розова шема

Героткр Торба За Ручек Жени, Кутија За Ручек, Торба За Ручек За Мажи, Мала Торба За Ручек, Изолирана Кутија за Ручек, беспрекорна црвена животинска

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

● Големина На Кутија за ручек : 23х13, 5х15 см/9х5х6 инчи ● Материјал За Торба за ручек : Кутијата за Ручек е Изработена од Материјал Од Ткаенина Од 300д Оксфорд. Изолираната Торба за Ручек Може Да Ја Одржува Вашата Храна Ладна или Топла Неколку Часа. ① Ручек Кутии Надворешноста : Различни Модели Се Испечатени На Површината На Ручек Кеси, Како Целина Има Силна Украсни и Практични. Повеќе Исклучителни Обрасци Можат Да Влезат Во Мојата Продавница за Да Ја Видите. Ние Исто Така Поддржуваме Прилагодување На Моделот. ● Изолирана Торба За Ручек : Оваа Кутија За Ручек За Жени и Мажи. Дизајнот со широко Отворање Го Прави Погодно Полнењето и Земањето Храна. Совршен За Канцеларија, Училиште, Отворено, Плажа и Риболов Etc.It Е Совршен Подарок за Пријателите и Семејството. ● Купете Со Доверба : Ако Имате Какви било Прашања или Незадоволство, Слободно Кажете Ни, Ние ќе Ви Одговориме во рок од 24 Часа. Обезбедете Добро Искуство за Купување за вас. ● 100% Сосема Нов И Квалитетен. € Поддршка Прилагодете. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно. ● Рачно мерење, ве молиме дозволете мала грешка во големината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката