.

.

Прилагодени Акрилни Табли Со Исечоци Со Име/Текст, 12,5x8, 5 Дупка Што Може Да Се Повлече Виси Метална Клип Табла Со Низок Профил, Табла Со Клипови Со Големина А4 За Служ?

Прилагодени Акрилни Табли Со Исечоци Со Име/Текст, 12,5x8, 5 Дупка Што Може Да Се Повлече Виси Метална Клип Табла Со Низок Профил,

Оценка на стоката:

DEN 1.67
Достапност
Производот е достапен

??●Прилагодена Таблата Со Исечоци Ве Молиме кликнете на копчето "Прилагоди Сега" , потоа внесете го текстот, можете да ги изберете фонтот и бојата на текстот и да ја прилагодите големината на текстот, да додадете во количката ??●Стандардна Димензија€Голем капацитет во мали таблата со исечоци. Цврстата пластична таблата со исечоци содржи 80-100 листови хартија со големина на букви А4. Големината е 12, 5х8, 5 инчи / 32х22см, се вклопува во повеќето актовки, училишни чанти и ранци. ??●Лесно За Прегледување Продавница Кога сакате да ги гледате вашите документи кога сакате, можете да ги прицврстите на нашата мини таблата со исечоци без да се грижите дали ќе ја испуштите или стуткате хартијата. ??●Практичност●таблата со исечоци за складирање има метален клип од нерѓосувачки челик со затворање на пружината и висечки дупки од нерѓосувачки челик одзади, може да се закачи на ѕидот за да заштеди простор. Не се перат, сува крпа се препорачува за чистење. ??①Повеќекратна Употреба Таблите со исечоци се погодни за лесно стегање хартиени документи, тетратки, списанија, фотографии, поштенски марки, пликови, фактури итн. Може да се користи и за украсување на вашето биро и како креативен подарок за соучениците, колегите и децата. Прилагодено Име Лого Текст Повеќекратна Употреба Акрилни Табли Со Исечоци Спецификација : Материјал : Акрилна Големина : 12, 5х8, 5инч / 32х22см Содржина На Пакетот : 1 х клип одбор Подароци : совршен подарок за семејството, децата, пријателите итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката