.

.

Коноп Фитил Полесни Обвивка + 5 ФТ Билајн Коноп Фитил

Коноп Фитил Полесни Обвивка + 5 ФТ Билајн Коноп Фитил

Оценка на стоката:

DEN 157.60
Достапност
Производот е достапен

Оригиналниот Коноп Фитил Полесни направени во САД!. Направено За Стандардниот Бик полесен. 1 парче дизајн со алуминиумска цевка за гаснење. Вклучува 5 СТАПКИ. Билајн коноп фитил рачно изработени Во Европа. Погодно За Чување, Носење И Користење на вашиот омилен фитил од коноп.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката