.

.

19.3 Самостојна Корпа За Перење Валкана Облека Што Го Попречува Преклопувањето За Домаќинство Градинка Универзитет Стан Канцеларија Колекција На Диви Животни Црве?

19.3 Самостојна Корпа За Перење Валкана Облека Што Го Попречува Преклопувањето За Домаќинство Градинка Универзитет Стан Канцеларија Колекција На

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

300д Оксфорд Крпа пвц Произволно Поставување : можете да го ставите покрај машината за перење за чување на алиштата; можете да го ставите во аголот на собата за чување детски играчки или парчиња и парчиња што не се користат долго време. Материјал за ткаенина : 300д Оксфордска ткаенина пвц ткаенина, удобна за допир, водоотпорна, антистатичка, отпорна на влага и дише. Простор за складирање : мала големина, голем капацитет, кубоидна структура, идеална висина, зафатен мал простор на подот, може лесно и лесно да се премести насекаде во куќата. Обработка на детали : опремена со меки рачки, стилски и удобен, кошницата е компактна, внатрешноста е фиксирана со загради, задебеленото дно е постабилно и издржливо, доволно за одржување на стоечката состојба и да ја задржи облеката во неа. Дизајн на изглед : стилска новина корпа за складирање алишта, печатена без тешка боја (без печатење на дното), соодветна светла и чиста спална соба, убаво украсена бања и прекрасен балкон. Здраво, денес е уште еден убав ден.Што треба да направам ако нема каде да се стави голем куп облека веднаш по миењето на машината за перење во домаќинството? Што треба да направам ако останам во канцеларија долго време, работам прекувремено, менувам алишта и немам каде да се сокријам?Што треба да направам ако зафатеното животно темпо на универзитетот нема време да се грижи за облеката?Нема проблем, полека, корпата за перење се претвора во личен батлер што ќе ви служи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката