.

.

Компатибилен Со Garmin Lily Smartwatch Модел Бендови Класичен Спорт Издание За Garmin Крин Жени Девојка Мека Силиконска Замена За Ремени

Компатибилен Со Garmin Lily Smartwatch Модел Бендови Класичен Спорт Издание За Garmin Крин Жени Девојка Мека Силиконска Замена

Оценка на стоката:

DEN 191.84
Достапност
Производот е достапен

Компатибилни Модели : овој ремен за замена е компатибилен со гармин лили спортски/класични изданија часовници (Не вклучувајте го часовникот). ОДЛИЧНО И УНИКАТНО ПЕЧАТЕНО РЕМЕНЧЕ : овие ремени Од Крин Гармин се изработени од висококвалитетен силикон за храна со стилски дизајн за печатење. Тие се удобни за носење за секојдневна или надворешна употреба. ВКЛУЧЕНА ГОЛЕМИНА и ПАКЕТ : овој ремен е дизајниран да одговара на зглобовите 5,1 - 8 инчи (125мм-190мм), а пакетот вклучува ремени за замена и алатки за инсталација. Супериорна Изработка : лентите За Гармин Лили се изработени од висококвалитетен силиконски материјал со врвна изработка отпечатена на нив. Тие се флексибилни, отпорни на пот, водоотпорни и издржливи. Гармин Лили нуди различни дизајни за печатење од кои може да изберете за совршено да одговараат на вашата облека, пригода и расположение. Ова е одличен подарок за жени од сите возрасти, особено Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот на Жената и Нова година. Повеќе иновативни во однос на другите продавачи : 1.Уникатна шема, разумна за разни расположенија, разни прослави, разни сцени 2.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката