.

.

Моторого Црна ЛЕД Мотоцикл Трепкачи Јасна Леќа Црна СТРЕЛКА Предводени Трепкачи Светла Компатибилен за 1997 Кавасаки НИНЏА 500Р

Моторого Црна ЛЕД Мотоцикл Трепкачи Јасна Леќа Црна СТРЕЛКА Предводени Трепкачи Светла Компатибилен за 1997 Кавасаки НИНЏА 500Р

Оценка на стоката:

DEN 489.60
Достапност
Производот е достапен

Замена На Мотото Јасна Леќа Црна СТРЕЛКА Предводени Трепкачи за 1997 Кавасаки НИНЏА 500РЦрна Површина и Јасна леќа. Влез : 12v Моќност : 1 W. Килибар ЛЕР КОЛИЧИНА : 10. Големина : 3-3/4".Големина На завртки : 10мм. Должина На Жица : 10". Лесна инсталација.Треба поврзете го вашиот трепкач за велосипед за да трепнете.Оваа ставка е прилагодена компонента за вклопување и нема директна стандардна/оем модел апликација.Некои ставки може да бараат модификација и напредно ниво на механичка вештина и/или знаење за инсталација. Motortogo Црна LED Мотоцикл Трепкачи Јасна Леќа Црна СТРЕЛКА Led Трепкачи Светла Компатибилен за 1997 Kawasaki нинџа 500rfeutaure : Motortogo Јасна Леќа Црна СТРЕЛКА Led Трепкачи Компатибилен за 1997 Kawasaki нинџа 500 RMaterial : ABS.Црна Површина и Јасна леќа.Влез : 12v Моќност : 1 W. КИЛИБАР ПРЕДВОДЕНА КОЛИЧИНА : 10 големина : 3-3/4".Големина На завртки : 10мм. Должина На Жица : 10".Лесна инсталација.Треба поврзете го вашиот трепкач за велосипед за да трепнете.Оваа ставка е прилагодена компонента за вклопување и нема директна стандардна/оем модел апликација.Некои ставки може да бараат модификација и напредно ниво на механичка вештина и/или знаење Компатибилно за инсталација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката