.

.

Комплет За Алишта ОД УФУРМАТ, Надворешен Кабел Од Не ' Рѓосувачки Челик Монтирање На Ѕид На Ѕид Слика Висечка Жичана Шипка Поставена Со Мали Штипки за Облека и Заврт

Комплет За Алишта ОД УФУРМАТ, Надворешен Кабел Од Не ' Рѓосувачки Челик Монтирање На Ѕид На Ѕид Слика Висечка Жичана Шипка Поставена

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Материјал од Нерѓосувачки Челик : овој комплет е изработен од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија, отпорен на абење, не е лесен за ' рѓа и деформација, има силна носивост и долг работен век Прилагодлива Основа : нејзината основа од нерѓосувачки челик може да се прилагоди на различни насоки. Можете да го прилагодите според вашите сопствени потреби за инсталација, што е многу погодно. Корисни Штипки За Облека : овој комплет доаѓа и со 12 штипки за облека од нерѓосувачки челик. Горниот крај на штипката за облека е прстен, кој може да се закачи на алиштата за да се исуши облеката, како што се чорапи или да се клипуваат фотографии. Лесен за Инсталирање : линијата за облека има комплетна галантерија и е многу лесна за инсталирање. Треба само да ја одредите локацијата за инсталација и да ја поправите со завртки. Широка Примена : може да се користи за закачување на прегради за завеси, облека, фотографии, уметнички дела, украси, а може да се користи и како јаже за прикажување на детски уметнички дела. Комплетот За Алишта УФУРМАТ ви помага да ги решите проблемите со сушењето. Висококвалитетен : овој комплет е изработен од нерѓосувачки челик, отпорен на корозија, отпорен на абење, не е лесен за ' рѓа и деформација, има силна носивост и долг работен век. Дури и ако се користи во влажна средина, нема лесно да ' рѓосува. Уникатен Дизајн : неговата основа од нерѓосувачки челик може да се прилагоди на различни насоки. Можете да го прилагодите според вашите сопствени потреби за инсталација, што е многу погодно. Комплетни Додатоци : овој комплет доаѓа и со 12 штипки за облека од нерѓосувачки челик. Горниот крај на штипката за облека е прстен, кој може да се закачи на алиштата за да се исуши облеката, како што се чорапи или да се клипуваат фотографии. Исто така, има украсен капак со завртки што одговараат, што е многу едноставно за употреба и многу убаво.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката