.

.

Богатствата НА каролина СС4771-ПК-8808 Розова Торба За Ручек Доберман, Изолирана Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба За Канцелариска Работа Училиште Пикник Плажа

Богатствата НА каролина СС4771-ПК-8808 Розова Торба За Ручек Доберман, Изолирана Кутија За Ручек За Повеќекратна Употреба За Канцелариска

Оценка на стоката:

DEN 992.00
Достапност
Производот е достапен

Изолирана Поладна Торба За Ручек - 600 негира полиестер/пвц главен оддел со патент; соодветни рачки со ширина од 1,5, должина од 7 капки; рачки со боја и патент; внатрешност изолирана од алуминиумска фолија. Печатени ВО САД. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за водителка, подарок за домаќинство за тој нов дом или свадбен подарок за таа нова двојка. Сите наши производи содржат уметнички дела од еден од нашите уметници и дезинџери. Одличен подарок за вашето куче шетач, чувар или чувар на миленичиња. Имаме дури и одлични подароци за наставници. Доберман пинчер подароци, Доберман пинчер колекционерски предмети, Доберман Пинчер Ручек Торба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката