.

.

Скелет Клучни Ласерски Отсечени Дрво Облик Занает Снабдување-4 Инчи

Скелет Клучни Ласерски Отсечени Дрво Облик Занает Снабдување-4 Инчи

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Направено во САД од висококвалитетно недовршено дрво од балтичка бреза Задоволството гарантирано со нашата политика за враќање без прашања. Големина 4 " (мерено со најдолга димензија) и дебелина од 1/8 инчи. Можеме да направиме прилагодувања и замени на кој било од нашите дизајни, како што се дополнителни дупки за монтирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката