.

.

Богатствата На каролина Шаховска Табла Розова Долга Коса Крем Дакел Компактно Огледало

Богатствата На каролина Шаховска Табла Розова Долга Коса Крем Дакел Компактно Огледало

Оценка на стоката:

DEN 129.44
Достапност
Производот е достапен

Квадратно Компактно Огледало Силвертон метал,. 2,75 инчи х 3 инчи х . Уметнички дела на предните две огледала во овој голем малку компактен. две огледала внатре. Квадратно Компактно Огледало, Правоаголник, сребрен метал, 2,75 инчи х 3 инчи х .3 инчи Уметнички Дела на предната страна и две огледала во внатрешноста на овој голем малку компактен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката