.

.

Карбид Вртење Алатка, 20 парчиња 3/8 Карбид Врв Струг Алатка Вметнете Малку Сечење Сет Струг Вртење Алатка Комплет За Метални Алатки

Карбид Вртење Алатка, 20 парчиња 3/8 Карбид Врв Струг Алатка Вметнете Малку Сечење Сет Струг Вртење Алатка Комплет За Метални Алатки

Оценка на стоката:

DEN 1179.20
Достапност
Производот е достапен

Секое тело на алатката за вртење е изработено од висококвалитетен цементиран карбид, нуди висока цврстина и добра цврстина, издржливи и високи перформанси Острите, прави, па дури и карбидни влошки обезбедуваат побрза обработка и произведуваат извонредна завршница на машински материјал. Овие влошки за струг со карбид со различни агли овозможуваат сечење на оваа алатка за навој со струг со поголема флексибилност и корисност. Пакетот вклучува 10 х Ц-2 одделение битови и 10 х Ц-6 одделение битови. Прецизна алатка за струг со висока ефикасност, погодна за општи стругови и стругови од ЦПУ. Ако имате било каков проблем во врска со овој 20 парчиња 3/8 карбид струг вртење алатка во собата, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им понуди на најдобро решение. Карактеристики : 1. Висока цврстина, силна отпорност на абење, долг работен век. Прецизност струг алатка со висока ефикасност. Голема брзина на обработка, уреден и убав засек. Алатката за вртење карбид е изработена од висококвалитетен цементиран карбид со добра цврстина. Погоден за општи стругови и цпу стругови. Спецификации : Материјал : Цементиран карбид Количина : 20 парчиња Големина На Рачката : 3/8 ин Тежина : Прибл.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката