.

.

Faceplate, Нано Струг, Unimat 3 &засилувач; 4 И SIEG C0 Стругови, LittleMachineShop.com

Faceplate, Нано Струг, Unimat 3 &засилувач; 4 И SIEG C0 Стругови, LittleMachineShop.com

Оценка на стоката:

DEN 360.00
Достапност
Производот е достапен

Преглед на производот : Ова е предна плоча со дијаметар од 70 мм дизајнирана да се навртува на вретеното на струг на местото на чак Одговара SIEG C0 стругови И Unimat 3 & 4. 0 конец за монтирање. За Нас : Little Machine Shop.com е мал бизнис во САД специјализиран за извори и продажба на квалитетни машини, алатки, резервни делови и додатоци за машинисти за домашни продавници и мали машински продавници. Дополнително, продаваме надградби и додатоци за многу од водечките брендови. Секогаш кога е можно, ние работиме и промовираме, други мали американски машинисти и машински продавници кои продаваат иновативни производи. Со директна поддршка на клиентите со седиште во САД од нашиот тим со знаење, стоиме зад сите наши производи. Контактирајте Не : како машинист за домашна продавница и потрошувачи, ние разбираме како информациите помагаат во вашата одлука за купување. Знаеме и колку е фрустрирачки ако не можете да контактирате со компанија. Ако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте да контактирате со нас и со задоволство ќе ви помогнеме. Доколку се сомневате пред да купите производ, контактирајте не за да разговарате за компатибилноста или карактеристиките.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката