.

.

Леново 2023 Флекс 5 2-во-1 Лаптоп 16 2,5 К Екран на Допир 12-То Интел Јадро и7-1255У 10-Јадро Ирис Xe Графика 16GB RAM 2TB SSD Thunderbolt 4 Wi-Fi 6 Позадинско Осветлување Kb Fp Читач Windows 11 Pro w/RATZK 32GB

Леново 2023 Флекс 5 2-во-1 Лаптоп 16 2,5 К Екран на Допир 12-То Интел Јадро и7-1255У 10-Јадро Ирис Xe Графика 16GB RAM 2TB SSD

Оценка на стоката:

DEN 4447.68
Достапност
Производот е достапен

Најнови 12-Ти Генерал Intel Core i7 - 1255u 10-јадрен процесор (2p+8 E Јадра, 12 теми, до 47 GHz Со Intel Турбо Поттик, 12 MB Паметни Кеш). 16" 2,5 К (2560 х 1560) 16 : 10 ИПС, екран на допир, 300 гниди Сјајно Стакло, екран со повеќе допири од 10 точки за практична контрола. Напојува Со Интел Ирис Xe Графика. Questisation® Надграден НА 16 GB RAM LDDR4 X 4266 MHz, 2 TB M. 2 NVMe SSD, Кабриолет 2-во-1 Дизајн, Надграден На Windows 11 Професионалец. Wi-Fi 6 (2x2) 802.11 AX И Bluetooth 5.1 Combo; 1x Thunderbolt 4 преку Тип-C (пренос на податоци за поддршка, Испорака на Енергија 3.0 и Display Port 1.2 Gen 1 Тип-А (еден секогаш вклучен); 1x HDMI 1.4 b; 1x Sd Читач; 1x Слушалки/Микрофон Комбо. Тастатура со позадинско осветлување Со Читач на Отпечатоци. ФХД веб камера Со Приватност Блендата. Стерео звучници, 2w x2, оптимизиран Со Долби Аудио. Бура Сива, Алуминиумски Врв.74 инчи и само 4. 65 W AC Адаптер, Слободен RATZK 32 GB USB Диск. Одрекување : ние сме специјализирани за компјутери со прилагодени конфигурации. Фабричката кутија може да се отвори за инсталирање На Надградбите за да се постигнат спецификациите како што се рекламираат. Модифицираниот производ е професионално тестиран и повторно запечатен. СЕРИЈА НА КОМПЈУТЕРИ : Леново Флекс 5 16 инчи 2,5 К Екран на Допир 2-во-1 Кабриолет Лаптоп Дисплеј : 16" 2,5 К (2560 х 1560) 16 : 10 ИПС, екран на допир, 300 гниди Сјајно Стакло, 10-точка мултитауч екран за практичен Контролен Процесор : 12-Ти Генерал Интел Јадро и7-1255у 10-јадрен процесор (2 P+8e ЈАДРА, 12 теми, до 4.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката